Виробництво котлів у Рівному

Наша фірма реалізовує виробництво котлів Рівне опалення фірми «Brick» і пропонує дані агрегати до реалізації жителям Рівного. Наші пропозиції вигідні, оскільки ціни ми тримаємо на конкурентоспроможної позиції. Купуючи зроблені нашими майстрами котли українського виробництва, ви помітно збережете особисті заощадження, так як ціни на твердопаливні ресурси різноманітні: вони залежать від виду палива і його сортів, число яких вражає великою різноманітністю. Наше виробництво котлів у Рівному ґрунтується на використанні сучасного обладнання і сучасних технологій, тому опалювальні котли «Brick» славляться надійністю і якістю.

Котли «Брік»: види палива

Сучасний ринок, завдяки використовуваній в наш час раціональності та безвідходності виробництва, надає наступні модифікації палива (котли Брік Рівному функціонують з будь-яким їх різновидом):

 • дрова різної варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні обрізки, тріски;
 • тирса і стружка (сирі в тому числі);
 • пелети і брикети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • сіно і солома (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви поцікавитеся оглядом цін, утвореним на основі пропозицій інтернет-магазинів і регіональних ринків (свої вимоги в цьому відношенні задають і виробники котлів), то побачите, що види паливних ресурсів за даним параметром відрізняються. Ось лише деякі приклади: ціна колотих дров (дуб, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубічний метр ялинових і соснових дров – від 1900 до 2100 гривень, пелет світлих – від 2800 до 3100 грн., пелет темних – від 2600 до 2750 гривень, тирси – від 50 до 120 гривень, паливної тріски – від 300 до 650 гривень (актуально на червень 2017 року).

До початку опалювального сезону ціни, найчастіше, збільшуються на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких є потреба в купівлі опалювального агрегату, намагаються купити котел від виробника Рівному, адже відсутність торгових посередників при продажу помітно знижує ціни на вироби.

Чому ми радимо купувати котли Brick нашого виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів у Рівному, наше підприємство не використовує при їх реалізації послуги брокера, тому ми висуваємо найкращі цінові пропозиції, при тому на оптові поставки є додаткові знижки. Крім того, ми тішимо потенційних клієнтів такими приємними бонусами:

 • Котли Brick демонструють максимум працездатності при роботі не тільки з сухими видами палива, але також і з сирими (допустима вологість – близько 70%) його аналогами.
 • На кожен котел наша фірма надає повну гарантію.
 • Покупець отримує точну та повну інформацію про будь-яку представлену в каталозі модель.
 • Ми надаємо можливість подивитися роботу вподобаного пристрою на наявному у покупця паливі.
 • Наші кваліфіковані консультанти допоможуть вибрати ідеально підходячу параметрам вашого приміщення модель котла опалення.
 • Реалізовуючи виробництво твердопаливних котлів Рівне, ми показуємо замовнику реальну роботу агрегату в активній експлуатації (для цього ви повинні тільки лише повідомити про часу вашого візиту): приєднаний до котла вимірювальний прилад фіксує та показує величину потужності або кількість вироблених гігакалорій.

Підбираючи опалювальний пристрій, звертайте увагу на фірму сталі, товщину сталі, розмір агрегату, потужність, а також якість супутнього обладнання – на цих параметрах ґрунтується ціна.